O nas

   Suknie ślubne dostępne w salonie Angel w Warszawie przy ul. Okrzei 35 uszyte są zgodnie z trendami światowej mody ślubnej. W nowej kolekcji widać nowatorstwo i pomysłowość projektów.

   Kolekcja z pewnością zainteresuje wszystkie panny młode, zarówno te tradycyjne, które na najważniejszy dzień wybiorą suknie w kolorze białym lub ecru, jak i nowoczesne, które chętnie podkreślają swoją urodę suknią w innym odważnym kolorze. Są to suknie, obok których amatorzy pięknych strojów, tkanin i pasmanterii nie mogą przejść obojętnie.

     Mamy tu klasykę o spokojnej linii kroje, modne plisy, empirowe talie, draperie stylizowane na kreacje gwiazd, posiadające jednak nowoczesny wygląd.

    Na rynku sukien ślubnych suknie z salonu Angel konkurują własnym niepowtarzalnym stylem, nienaganną jakością oraz atrakcyjną ceną adekwatną do wyrobu. Wszystko to sprawia, ze cieszą się one ciągle rosnącym zainteresowaniem wśród przyszłych panien młodych. Zaś zaszczytem i radością dla właścicieli firmy jest sytuacja, gdy dla klientki, które zakupiły w firmie suknie dla siebie, wracają ze swoimi siostrami, przyjaciółmi i znajomymi ubierając je do ślubu i polecają firmę Angel, jako najbardziej profesjonalną i wychodzącą naprzeciw potrzebom każdej Panny Młodej.